Bizi Takip Et:

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Biz Kimiz

Şirketimiz öncü şirketler arasında yerini alıp bulunduğu sektörlere yön verme kabiliyetine sahip uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ve üstlendiğimiz projelerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimiz ile tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz her yerde kaliteli projelerimizin farkını ortaya koymaktır.

"Hayata Güvenle Dokunun"

Uzman Kadrosuyla 7 Yıllık Deneyim

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan HASDAL Grup Bilişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.  2013 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Hasdal Grup çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Hasdal Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Hasdal Grup standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Practical Experience
7
Yıllık
Deneyim
54
Uzman
Personel
7437
Tamamlanan
Çalışmalar
8
Şube
Sayısı

Bizi Profesyonel Yapan

Temel Değerlerimiz

Kaliteli Hizmet

Markamıza değer katan bir iş yaklaşımımızla, sürdürülebilirlik stratejimizle, temel değerlerimizle, topluma pozitif katkısı olan yüksek kalite standartlarında güvenlik hizmetleri sunmaktayız

Kurumsal Politikamız

Ekip halinde dürüst ve ilkeli olarak özverili şekilde çalışmak ve kurumsal değerlerimizi muhafaza etmek temel politikamızdır. Dünyadaki güvenlik trendlerini ülkemize taşıyarak, sektörün gelişimine katkıda bulunarak öncülük etmekteyiz.

Images

Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz müşteri mutluluğunu kendisine sürekli hedef olarak seçmiştir. Müşterilerimizin şirketimizden ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemek ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmek ana iş hedefimizdir.

7/24 Kesintisiz Destek Hattı

Alanında uzman Hasdal Grup personelinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda 7/24 destek alabilirsiniz.

Müşterilerimiz

Müşterilerimize Değer Veriyoruz