Bizi Takip Et:

Travel and Aviation

Anasayfa Emlak Danışmanlık Hizmetleri

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

İkamet etmek haricinde bir yatırım aracı olarak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için yatırım tercihlerine bağlı olarak, geniş kapsamlı hizmet alabilecekleri olanaklar şirketimiz bünyesinde sunulmaktadır.

Gayrimenkul Satışı

  • Hasdal Grup, emlak satışlarında alanında sektörün önde gelen gayrimenkul geliştirme firmaları ile çalışmaktadır. Portföyümüzü oluştururken en önemli önceliğimiz alanında uzman analistlerimiz tarafından müşterilerimize yatırım getirisinin en iyi olacağı proje ve lokasyonları belirlemektir.
  • Portföyümüzü belirlerken her türlü bütçeye ve tercihlere uygun, müşterilerimizin hem ikamet hem de yatırım getirisi olarak beklentilerini karşılayacak projelere öncelik vermekteyiz.
  • Web sitemizde yer alan projelerden size uygun olanını seçebileceğiniz gibi, farklı tercihleriniz için de tarafımızla irtibat kurmanız durumunda beklentilerinize uygun opsiyonlar en kısa sürede bilgilerinize sunulacaktır.

Danışmanlık Hizmeti

  • Al – Sat belirli bir adet ve tutarın üzerinde yapılacak ofis veya daire alımlarında, gelişmekte olan bölgelerde inşa edilen projelerden alım gücünün avantajını da kullanarak; yatırım getirisini en yüksek öngördüğümüz projelerden yapılacak alımlarda, pazarlık sürecinden, alım süreçlerinin tamamlanmasının akabinde karşılıklı iletişim içinde olarak satış süreçlerinin organizasyona tüm hizmetleri Hasdal Grup güvencesi altında gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnşaat sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için, uygun arazi seçimden ve/veya hasılat paylaşımı sözleşmelerin takibine, fizibilite çalışmaları, pazar analizleri, pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi, mimari projeler, uygulama işleri için alanında tecrübeli mimarlık firmaları ve müteahhit firmalarının görevlendirilmesine tüm süreçler müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde firmamız yönetimi veya danışmanlığı altında gerçekleştirilmektedir.
  • Alanında tecrübeli, sektörde bilinirliği yüksek firmalar ile proje bazlı ortaklıklar son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Hasdal Grup bu alanda müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır.